محل تبلیغات شما
عضوی از تیم درمان بوده که زیر نظر پرستاران انجام وظیفه می کند.*.وزارت بهداشت،مرکز آموزش توانا گستر،انجمن پرستاری ایران،سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران همچنین دانشگاه های علوم پزشکی دوره های سه ماهه آموزش کمک بهیاری را برگزار می نمایند.]۱[وظایف1.کمک به فرآیند بهبودی بیمار کمک هنگام راه رفتن و.(2.دادن پوزیشن مناسب به بیمار در بخش مطابق دستور3.آماده کردن تخت بیمار قبل از ورود وی به اتاق4.پاکیزه نگاه داشتن ابزار وتجهیزات پزشکی5.انجام وظیفه مطابق با برنامه سرپرست خود6.اقدامات اولیه در بیماران اورژانس7.کمک به غذا خوردن بیماران

همه آنچه در بالا خوندین تعاریف کتابی بود 
کمک بهیار
من طی آزمون استخدامی بعنوان کمک بهیار قبول شدم تقریبا چهل پنجاه نفری بودیم از سراسر استان طی یه دوره سیصد ساعته دوره دارو تراپی انواع تزریقات ،پانسمان وبخیه   ،وcpr ولوله گذاری وسونداژ وغیره رو گذروندیم بعد ازمون مجددآ زمون گرفتن و بعد قبولی بهمون مدرک کمک بهیاری دادن
من بدو شروع خدمت (همه ان چهل پنجاه نفر)لباس پرستاری تنمون کردیم وشدیم مسئول داروخونه وتزریقات وهر آنچه که گفتم آموزش دیدیم وندیدیم ،تو روستا ،ازهمون اول کارایی رو انجام دادیم که پرستارای بخش بیمارستانی کمتر انجام می دن ،ازاقسام تزریقات تا سرم تراپی نوزادوبزرگسال با دهیدراتاسیون،از پانسمان تا بخیه سروصورت وگردن،از سونداژ تا لوله گذاری و.
شدم مسئول داروخونه نسخه خوانی ونسخه پیچی ومواقعی که پزشک نداشتیم ایام متوالی ده روزتا شش ماه درسال) دارو تراپی براساس لیست 46 قلم OTC,
بیماریابی مالاریا ودرمان آن
درمان بیماران شبه التور،
 وهمه وهمه بصورت تک نفره،بیتوته در مرکز ،ودارو تراپی وتزریقات و. در ساعات غیر اداری،بدون off,یا شیفت استراحت ،با ماهی 2/5روز مرخصی که اکثرا مستحقش نبودم چون جانشین نداشتم
حالا شما خانم /آقا پرستار محترم شده یک روز  فقط یه بیست وچهار ساعت جای من باشی!!!!!؟؟؟؟

که می گی بهتون بر خورده که بهیار یا کمک بهیارو جزء پرستاران حساب کردن ، 
من کمک بهیارم وافتخار می کنم ک کمک بهیار
آدم کمک بهیار باشه وپرستاری کنه تا پرستار باشه وعملا کمک بهیار هم نباشه

کرونا ویروس (ویروسی کوچک اما قوی)

به همین سادگی سرماخوردگی

پرتقال یا معجزه درمانی

بهیار ,انجام ,تراپی ,پرستاری ,پرستار ,دوره ,کمک بهیار ,کمک بهیاری ,انجام وظیفه ,مسئول داروخونه ,چهل پنجاه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون فرهنگی هنری مسجد ریگ etudiants خبر،سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و ... sanjieblonbi andcasinla اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ترکمن حقیقت آرامش بخش و آزار دهندست Doug's game ... هر چی میخوای به من بگو طبیعت دزفول